500 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA
500 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA
  533 765 22 93
Kategoriler
  Filtrele
Toplam 0 Ürün
  Ürün Bulunamadı

bol paça kot pantolon

Bol Paça Kot Pantolon

70’li yılların modası bol paça pantolonlardı. Üstelik yalnızca kadınlar değil erkeklerde de bol paça pantolonlar, İspanyol paça pantolonlar görüyorduk. Yeşilçam filmlerinde Gülşen Bubikoğlu’nun üzerinde pantolonu hepimiz gözümüzün önüne getirebiliriz. Özellikle 70’li yılların modası bir başkaydı. Birçoğumuz o yılların kıyafetlerine özenmişizdir. Bol paça pantolonlar uzun yıllardır hayatımıza tekrar girmeye çalışıyor. Bu yıl ise tekrar girmeyi başardı diyebiliriz. Hem moda dergilerinde hem de vitrinlerde sıklıkla bol paça pantolonlara rastlıyoruz. Peki, bol paça kot pantolonlar nasıl kombinlenir?

Bol Paça Kot Pantolon ve Spor Kombin

Bol paça kot pantolonlarla spor kombin yapmak istiyorsanız kombin renklerinizi beyazdan yana kullanmalısınız. Kot pantolonunuzun üzerine beyaz crop bir bluz tercih edebilirsiniz. Ayakkabı olarak ise tercihinizi beyaz spor ayakkabılardan yana kullanabilirsiniz. Ancak bol paça pantolonun avantajlarından yararlanmak için paça boyunuzu biraz uzun bırakabilir ve yüksek tabanlı spor ayakkabılar kullanabilirsiniz. Bu sayede boyunuz olduğundan daha uzun gözükecektir. Çanta tercihinizi ise çapraz çantalardan ya da sırt çantalarından yana kullanmalısınız. Takı tercihinizi ipli takılardan yana kullanabilirsiniz. Özellikle bileğinize takacağınız farklı renklerden oluşan ipli bileklikler bu görüntünüz için en doğru seçim olacaktır. Günlük bir makyaj yapmanız bu görüntünüz için en doğru seçim olacaktır. Saçlarınızı ise örebilirsiniz.

bol paça kot pantolon


Bol Paça Kot Pantolon ve Şık Kombin

Bol paça kot pantolonlarla günlük ama şık bir kombin yapmak isteyebilirsiniz. Bu durumda tercih edeceğiniz parçalar çok önemlidir. Bol paça kot pantolonunuzla gömlek tercih edebilirsiniz. Beyaz vücudunuzu tam saran bir gömlek tercih ederek pantolonunuzun içine  yerleştirebilirsiniz. Bu kombini güzel bir kemerle tamamlayabilirsiniz. Ayrıca topuklu botlar tercih ederek boyunuzun normalden daha uzun görünmesini sağlayabilirsiniz. Çanta olarak ise şık bir omuz çantası tercih etmelisiniz. Şık görüntü için saç ve makyajınızda büyük önem taşımaktadır. Bu kombinde saçlarınızı sıkı bir at kuyruğu ya da ensede bir topuz yaparsanız şık görüntünüzü desteklemiş olursunuz. Makyaj olarak ise dudaklarınızı ön plana çıkardığınız bir makyaj tercih edebilirsiniz. Takı tercihinizi ise şık, zarif küpelerden yana kullanabilirsiniz.

İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.