500 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA
500 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA
  533 765 22 93
Kategoriler
  Filtrele
Toplam 0 Ürün
  Ürün Bulunamadı

Kot Gömlek

Kot Gömlek

Kot gömlek özellikle 90’lı yıllarda çok kullanılan bir parçaydı. Uzun zamandır vitrinlerde görünmeyen kot gömlekler bu Sözen tekrar vitrinlerde, moda dergilerinde yerini almaya başladı. Kot gömlek kolay görünen ancak kombinlemesi gayet zor bir parçadır. Kot gömlek kombini yapmak herkesin yapabileceği bir iş değildir. Kolay bir kombin yapayım derken, rüküş bir kombine doğru yol alabilirsiniz. Peki, kot gömlek kombini nasıl yapılır?

En Çok Tercih Edilen Kot Gömlek ve Jean Pantolon Kombini

Kot gömlek denilince herkesin aklına ilk olarak jean pantolonlar geliyor. En kolay kombin bu olsa gerek, kot gömlek ve jean pantolon garanti bir kombin olarak görülüyor. Halbuki öyle değildir. Kot gömlek ve jean pantolon uyumu yadsınamaz ancak tonlarını tutturmak gerekir. Koyu renk jean pantolon ile açık renk bir kot gömlek tercih ederseniz yapacağınız en büyük yanlışı yaparsınız. Bunun için bu ikiliyi bir araya getirecekseniz tonlarına çok dikkat etmeli ve aynı tonlarda olmasına özen göstermelisiniz. Kombinimiz oldukça spor bir kombin olduğu ve jean pantolonlarla en çok beyaz spor ayakkabı yakıştığı için hiç düşünmeden beyaz spor ayakkabı tercih etmeliyiz. Bu kombinde hiç çanta kullanmayabilir ya da sırt çantası tercih edebilirsiniz.

Kot Gömlek

Kot Gömlek ile Marjinal Kombin

Kot gömlek ile her zaman klasik kombin yapmamız gerekmez. Bazen çılgınlıklara da imza atarken kot gömlek kullanabiliriz. Kot gömlek güzel ters köşe yaptırabilecek bir parçadır. Gece hayatında kot gömlek kullanabilirsiniz desek, ne dersiniz? Kot gömleğiniz ile ışıltılı parlak dar eteğinizi kombinleyebilirsiniz. Bu kombinde kot gömleğinizi eteğinizin içine yerleştirin ve 3 – 4 düğmeniz açık olsun. Gömleğin dekoltesi de gece kıyafeti tarzına sizi yaklaştıracak. Ayakkabı olarak ince bantlı parlak ayakkabılar kullanabilirsiniz. Saçlarınızı sımsıkı bir at kuyruğu yapabilir ve iddialı bir ruj sürerek dudaklarınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Ayrıca bu kombinde kot gömlek ve ışıltılı etek arasında geçişi sağlayabilmek için kesinlikle kemer kullanmalısınız. Kemeriniz ne çok spor olmalı ne de çok şık. Şık, spor görüntüsü olan koyu renklerde olmayan bir kemer kombininize son noktayı koymanızı sağlayacak.

İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.