500 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA
500 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA
  533 765 22 93
Kategoriler
  Filtrele
Toplam 0 Ürün
  Ürün Bulunamadı

saten elbise

Saten Elbise

Satenin zarifliğini kim inkar edebilir ki? Saten olan her kıyafet kusursuz ve zariftir. Ancak sateni taşımakta çok zordur. Çünkü kusur belli eder, çabuk kırışır, kombinlemekte, taşımakta zordur. Saten elbise ise cesaret ister. Biz kadınlar ise cesareti severiz.

Saten elbise özellikle özel günlerde abiye modellerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Saten elbise tercih edecekseniz bilmelisiniz ki vücudunuz tüm hatlarıyla belli olacak ve tüm kusurlarınız görünecek. Bunun için saten elbisenin ilk kuralı güzel bir fiziğe sahip olmaktır. Ne yazık ki fazlalıklarımız saten elbise de normalden olduğundan daha fazla ve daha görünebilir. Eğer ki saten elbise için fiziğimizin uygun olduğunu düşünüyorsak ve o cesareti kendimizde görüyorsak doğru kombin yapmalıyız. Peki, saten elbise nasıl kombinlenir?

saten elbise

Mini Saten Elbise

Mini saten elbiseler oldukça iddialı parçalardır. Hem satenin iddiası hem mininin iddiasını buluşturduğumuzda gerçekten herkesin cesaret edemeyeceği bir kıyafeti üzerinizde taşıyorsunuz demektir. Mini saten elbise kombininizde özellikle ip askılı elbiseleri tercih etmelisiniz. Bu şekilde daha zarif görüneceksiniz. Mini saten elbiselerde bilhassa sırt dekoltesi olan elbiseleri tercih edebilirsiniz. Çünkü satene sırt dekoltesi gerçekten yakışıyor.

Ayakkabı olarak tercihinizi gümüş ya da gold bilekten bantlı, ince topuk ayakkabılardan yana kullanabilirsiniz. Bu elbiselerde boynunuzu boş bırakmayın ve şık bir takı kullanın. Saçlarınızı ise dalgalı yaparsanız kombininiz çok havalı görünecek.

Uzun Saten Elbise

Uzun saten elbiselerde çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle kına, düğün, nişan gibi kutlamalarda en çok tercih edilen parçalardır. Saten kusuru çok gösterdiğinden kesinlikle elbisenizde bir hareket olmalı ki dikkati tamamen elbiseniz çekmesin. Uzun saten elbise tercih ederken özellikle geniş ve uzun yırtmaçlı elbiselerden yana tercihinizi kullanmalısınız. Ayakkabı olarak ise yüksek topuklu ama bantsız bir ayakkabı tercih etmelisiniz ki bacak boyunuz daha uzun görünsün ve o yırtmacın hakkını verin. Bu kombinde bileklerinizi boş bırakmamanızı öneririz. Uzun saten elbiselerde saç modeli olarak ise sıkı bir at kuyruğu ya da saçlarınızı tam ortadan ayırdıktan sonra jilet gibi keskin ensene topuz tercih edebilirsiniz.

İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.