500 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA
500 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA
  533 765 22 93
Kategoriler
  Filtrele
Toplam 0 Ürün
  Ürün Bulunamadı

şifon tesettür elbise

Şifon Elbise Tesettür

Şifon her daim şık bir görüntü oluşturmakta ve tüm parçalarda özel bir görüntü sağlamaktadır. Şifon elbise tesettür parçalar da aynı şekilde oldukça şık bir görüntüyü oluşturmaktadır. Şifon elbiseler hem günlük hayatta, hem iş hayatında, hem de özel günlerde tercih edilebilecek, oldukça opsiyonel bir parçadır. Doğru kullanıldığı sürece şifon elbiseler her kadının dolabında bol miktarda bulunması gereken parçalardır. Şifon elbiseleri her ortama göre kombinlemekte önem taşımaktadır. Peki, şifon elbise tesettür kombini nasıl yapılır?

Şifon Elbise ve Günlük Kombin

Şifon elbise tesettür ile günlük bir kombin yapmayı düşünüyorsak; desensiz, simsiz düz şifon bir elbise tercihinde bulunmalıyız. Elbisemizin belinde kemer olabilir ancak kemer abartılı, taşlı parçalar olmamalıdır. Bu kombinde ayakkabı olarak tercihimizi babetlerden yana kullanabiliriz. Bir başka seçenek ise yumurta topuk ayakkabılardır. Çanta tercihimizi ise çapraz çantadan yana kullanabiliriz.

Şifon Elbise ve İş Kombini

Şifon elbiseler günün her anında kullanılabildiği gibi iş hayatında da tercih edilebilecek bir parçadır. Şifon elbiselerle bir iş kombini yapmak istiyorsanız öncelikle seçeceğiniz renk önem taşımaktadır. Tabi ki iş hayatında yalnızca siyah, lacivert giymiyoruz her renge yer veriyoruz. Ancak bilmelisiniz ki; şifon kumaşın kendi başına bir gösterişi vardır. Dolayısıyla şifon kumaşınız renkli olduğu anda gösterişli bir parça oluyor. Bu nedenle şifon elbisenizi iş yerinde tercih etmeyi düşünüyorsanız siyah, lacivert gibi koyu renk kumaşlardan tercih etmelisiniz. Klas bir görüntü için belinize mutlaka güzel ve duru bir kemer takmalısınız. Ayakkabı tercihinizi ise kısa topuklardan yana yapabilirsiniz. Çanta olarak ufak bir el çantası tercih edebilirsiniz.

şifon tesettür elbise

Şifon Elbise ve Özel Gün Kombini

Şifon elbiselerle en kolay kombin şüphesiz ki özel gün kombinleridir. Şifon elbiselerle özel gün kombini yapmak istiyorsanız; tercih edeceğiniz elbisenin rengi ve modeli büyük önem taşımaktadır. Bunun için renkli parçalar, desenli parçalar ve simli parçalardan yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Bu kombinde, kombininizi stiletto ile tamamlamalısınız. Bu görüntüyü tamamlamak ve son noktayı koymak için portföy çanta tercih etmek en doğru seçenek olacaktır.

İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.