500 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA
500 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA
  533 765 22 93
Kategoriler
  Filtrele
Toplam 0 Ürün
  Ürün Bulunamadı

tesettür kap

Tesettür Kap

Pardösü ve tuniklerin bir araya gelmesiyle oluşturulan kaplar son dönemin en vazgeçilmez tesettür parçalarıdır. Kaplar genel olarak pardösü gibi düğmeli, fermuarlı değildir. Tuniklere daha çok benzer ancak geniş kesimi ve pardösüyü andıran görüntüsüyle de tuniklerden ayrılmaktadır. Tesettür kaplar birçok kombinin ayrılmaz parçası olmayı başarmıştır. Son yıllarda hızla artan kap modası ile artık her kadının dolabında kap kıyafetler yerini almaya başladı. Tesettür kap kıyafetleri ise doğru kombinlemek büyük önem taşımaktadır. Peki, tesettür kap kombini nasıl yapılır?

Tesettür Kap ve Spor Kombin

Tesettür kap modellerinde birçok farklı çeşit olduğu için spor kombin yapmakta mümkündür. Tesettür kap modelleri arasından spor olan modeller arasından tercihte bulunmalısınız. Spor model tesettür kap kıyafetenizi ise eşofman ile bir araya getirmelisiniz. Bu kombini tamamlamak için elbette ki spor ayakkabılardan faydalanmamız gerekir.

Tesettür Kap ve Günlük Kombin

Tesettür kap modelleriyle günlük kombin yapmak istiyorsak kapımız ile birleştireceğimiz parça kesinlikle jilet gibi keskin ütü izlerine sahip olan kumaş pantolonlardır. Kapımızla aynı renkte tercih edebileceğimiz kumaş pantolonumuzla gayet hoş bir görüntü yakalayacağız. Günlük görüntümüzü tamamlamak için kısa topuk ayakkabılar ya da dolgu topuk ayakkabılar tercih edebiliriz. Çanta olarak ise çapraz çantalar tercihimizdir.

tesettür kap

Tesettür Kap ve Abiye Kombin

Tesettür kap modelleriyle abiye kombin yapmak istiyorsak öncelikle seçtiğimiz kapın modeli önem taşımaktadır. Daha çok gösterişli bir kap modelini tercih etmelisiniz. Kapınızı yine keskin ütü izlerine sahip kumaş pantolonla birleştirebilirsiniz. Kombininizin daha gösterişli olmasını sağlamak için ise ayakkabılardan destek almalısınız. Yüksek topuk ayakkabılar ya da stiletto ayakkabılar tercih edebilirsiniz.

Tesettür Kap Fiyatları

Tesettür kap modellerinin fiyatları markadan markaya, üründen ürüne değişiklik göstermektedir. Ancak ortalama kalitede bir tesettür kap fiyatı 450 – 500 TL arasındadır. Elbette ki daha uyun fiyata da tesettür kap bulmanız mümkündür. Burada kapınızın fiyatı ve kalitesi değil, daha çok sizin kombinleme şekliniz önem taşımaktadır. Ne kadar doğru bir kombin yaparsanız, kapınızın modeli o kadar ortaya çıkar ve o kadar şık bir görüntü yakalarsınız.

İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.