500 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA
500 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA
  533 765 22 93
Kategoriler
  Filtrele
Toplam 0 Ürün
  Ürün Bulunamadı

yelek

Yelek

2021 sezonunda önemli ölçüde hayatımıza girmeye başlayan yelekler, 2022 sezonunda da varlığını sürdürecek. 2022 yılında moda dergilerinde yelek kombinleri ön plana çıkıyor. Yelek çok alışkın olmadığımız bir parça olabilir. Ancak doğru kombinlendiğinde tam bir tamamlayıcı parça görevini üstleniyor. Peki, yelek ile doğru kombin nasıl yapılır?

Yelek ve Gömlek Kombini

Özellikle gömleklerimizle daha havalı bir görüntü yaratmak istiyorsak; yeleklerden faydalanabiliriz. Oversize ya da boyfriend kesim olan gömleğimizin üzerine yelek giyebilir ve havalı bir görüntü oluşturabilir. Örneğin beyaz oversize yüksek yakalara sahip gömleğimizin üzerine siyah salaş bir yelek tercih ettik. Bu kombinde siyah dar paça pantolon tercih edebileceğimiz gibi, deri siyah taytta tercih edebiliriz. Ayakkabı tercihimizi ise postallardan yana kullanabiliriz.   Daha maskülen bir hava yaratmak istiyoranız kravat dahi tercih edebilirsiniz.

Yelek ve gömlekle şirin bir kombin yaratmakta mümkün. Yine beyaz gömleğimizin üzerine tercih edeceğimiz geleneksel desenlere sahip pembe bir yelek bize şirin görüntü kazandırabilir. Şirin görüntümüzü sürdürmek için ise mini etek tercihinde bulunabiliriz. Ayakkabı olarak ise spor ayakkabı bu kombinde daha şık görünecektir.


yelek

Yelek ve Kazak Kombini

Yelekler gömleklerle çok şık görüntü yakaladığı kadar kazaklarla da çok şık bir görüntü yakalar. Yelek kombinlerinizin vazgeçilmez parçası olacağı için dolabınızda birçok farklı renkte balıkçı yaka kazaklara yer vermelisiniz. Balıkçı yaka kazağınızı giydikten sonra üzerinize giyeceğiniz yelekle hoş bir kombin yakalamış olacaksınız. Bu kombini isterseniz pantolonla, isterseniz etekle tamamlayabilirsiniz. Önemli olan bu aşamada yeleğinizin modelidir. Yelek ve balıkçı yaka kazağınızı mini etekle kombinlemeyi tercih ederseniz; mutlaka opak çorapla birlikte kullanmalısınız. Ayakkabı olarak ise tercihimiz botlar olabilir. Ancak daha havalı bir görüntü yakalamak istiyorsak diz üstü çizmelerimizle daha çok uyum sağlayacaktır. Ayrıca boynunuza örgü bir şal da sarabilirsiniz.

Yelek ve kazak kombininde tek seçeneğimiz balıkçı yaka vücudu tam saran kazaklar değildir. Eğer ki yeleğimiz oversize bir modele sahipse içimize tercih edeceğimiz kazakta aynı formda kesime sahip olan oversize kazaklar olabilir. Bu tarz bir kombini ise kesinlikle tayt ile tamamlamalısınız.

İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.